سگوبو
Search

۰۲۱-۷۱۱۹۷

Search
0

پاسخ به چند سوال در رابطه با جاروبرقی رباتیک

جارو رباتیک سگوبو

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پاسخ به چند سوال در رابطه با جاروبرقی رباتیک

جارو رباتیک

فهرست مطالب

پاسخ به چند سوال در رابطه با جاروبرقی  رباتیک

در دنیای امروز نظافت محیط نسبت به گذشته بسیار آسان تر شده است.و با پیشرفت تکنولوژی انسان ها مانند گذشته دیگر نیاز به صرف وقت و انرژی زیادی نیستند.

این پیشرفت ها باعث آسان تر شدن زندگی ما شده است.

در طول سالیان اخیر یکی از مشکلات افراد به دلیل نداشتن وقت کافی یا شاغل بودن و یا مساحت زیاد محیط نظافت محیط بود که امروزه با تولید جاروهای رباتیک این مشکل برطرف شده است.

ممکن است شما هم وقت کافی و انرژی لازم برای محیط اطراف خود را نداشته باشید و به دنبال راه آسان تری می گردید.

جاروبرقی رباتیک که امروزه بسیار پر طرفدار شده اند بسیار کار آمد برای افراد می باشد.به دلیل اینکه این جاروی بدون دخالت انسان و تنها با فشار دادن یک دکمه شروع به تمیز کرد محیط می کند.

جاروبرقی رباتیک

شما با خرید یک جاروی رباتیک می توانید در وقت و انرژی خود استفاده کنید و نگران تمیز شدن اطراف خود نباشید.

شما عزیزان با استفاده از این ربات هوشمند می توانید در بیرون از خانه نیز این ربات را کنترل کنید،که در ادامه توضیحات بیشتری در این زمینه خواهیم داد.

خرید جاروبرقی رباتیک یک امر مهم است که قبل از خرید باید اطلاعات لازم را داشته باشید که بتوانید یک خرید بسیار با کیفیت را تجربه کنید.

افراد زیادی قبل از خرید جاروبرقی رباتیک با سوالاتی متفاوتی روبه رو می شوند که ما در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم.

یکی از سوالاتی که بیشتر کاربران از ما می پرسند این است که :

قدرت نظافت جاروهای رباتیک چقدر است؟

قدرت پاکیزگی جاروبرقی رباتیک با توجه به نوع و مدل ها متفاوت است اما بیشتر جاروبرقی ها از قدرت مکش خوبی برخوردار هستند. به طوری که هر چقدر قدرت مکش بیشتر باشد قدرت نظافت آن هم بیشتر می شود.

همچنین جاروبرقی های رباتیک به دلیل مکش بالا میتوانند پرز و،مو و ذرات گرد و غبار را به راحتی تمیز کنند.

شما میتوانید قبل از خرید به قدرت مکش جاروبرقی توجه کنید تا با توجه به بودجه و محیط خود یک جاروی با کیفیت تهیه کنید.

جاروبرقی رباتیک

جاروی رباتیک چگونه کار می کند؟

یکی از سوالاتی که بیشتر تکرار شده است نوع کار کردن جاروبرقی رباتیک است.

کار کردن با این جارو ها بسیار راحت و سریع می باشد.

جاروی رباتیک یک مدل از جاروبرقی است که به صورت اتوماتیک کار می کند و تنها با فشار دادن یک دکمه جارو شروع به نظافت محیط اطراف می کند.

که امروزه بسیار مورد توجه افراد زیادی  قرار گرفته است.

در ابتدا ما باید ربات را شارژ کنیم و این نوع جاروها پس از اتمام شارژ به طور اتوماتیک شروع به نظافت می کنند و بهتر است یک محل مناسب برای قرار دادن شارژر جاروی رباتیک انتخاب کنید.

جاروبرقی رباتیک سگوبو طوری طراحی شده است که ربات پس از اتمام کار خود به محلی که در آن شارژر قرار دارد به طور اتوماتیک برگردد.

در جعبه جاروی رباتیک تعدادی برس قرار گرفته است که با توجه به نیاز خود از آن ها استفاده میکنید،که برس غلتان برس اصلی جاروی بوده است که مو و پرز ها را جمع می کند.

جاروبرقی های رباتیک علاوه بر داشتن برس های اصلی دارای برس های کناری نیز میباشد. برس کناری جاروبرقی رباتیک سگوبو طراحی شده است تا مو و پرزها را به خوبی جمع آوری کند.

این برس ها دارای کیفیت بسیار بالایی میباشند که توسط بهترین طراحان طراحی و با استفاده از بهترین مواد به تولید رسیده است.

همانطور که گفته شد کار کردن با جاروهای رباتیک بسیار آسان است،همچنین یک قابلیت دیگری که دارند این است که شما می توانید جاروبرقی خود را از راه دور کنترل کنید.

یتوانید برای کنترل از راه دور و تنظیم کردن ربات خود و آشنایی با تنظیمات آن اپلیکشین مخصوص ربات خود را دانلود و نصب نمایید، تا بتوانید در سریع ترین زمان کار با آن را یاد بگیرید و از راه دور از آن استفاده نمایید

این ربات ها بر اساس پنل برنامه ریزی شده خود شروع به کار می کند.

و شما میتوانید با دانلود و نصب اپلیکشن مخصوص ربات خود از ویژگی های آن برخوردار شوید.

میتوانید با استفاده از این برنامه جدول زمانبندی را تغییر دهید و از کاربرد های بیشتر این دستگاه استفاده کنید.

همچنین با این برنامه میتوانید قدرت مکش و وضعییت باتری ربات را چک کنید،تا در صورت وجود نقصی در کوتاه ترین زمان آن را بر طرف کنید.

شما با خرید این جاروبرقی میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

جاروبرقی رباتیک

آیا جاروبرقی های رباتیک قابلیت نظافت فرش و موکت ها را دارند؟

یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که این نوع جارو ها مناسب چه سطوحی هستند؟

جاروبرقی های رباتیک انواع مختلفی دارند که برخی مخصوص پاکیزگی فرش و موکت هستند و برخی برای پارکت و سرامیک ها تولید شده اند. همچنین برخی از جاروبرقی ها قابلیت پاک کنندکی تمام سطوح را دارند.

جاروهای سگوبو قابلیت نظافت بر روی سرامیک،پارکت،سنگ،لمینت، فرش و موکت را دارند،به طوری که بعد از نظافت هیچ گونه گرد و غباری بر روی سطوح باقی نمی گذارند.

 

قبل از خرید حتما اطلاعات لازم را کسب کنید به دلیل اینکه امروزه جاروبرقی های متفرقه در بازار بسیار زیاد شده است و ممکن است پس از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست دهند .

شما عزیزان نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبان های ما تماس بگیرید تا در کم ترین زمان شما را برای خرید یک جاروی با کیفیت راهنمایی کنند..