سگوبو
Search

۰۲۱-۷۱۱۹۷

Search
0

الگوهای نظافتی جاروبرقی رباتیک سگوبو

جارو رباتیک سگوبو

۳۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

الگوهای نظافتی جاروبرقی رباتیک سگوبو

جاروبرقی رباتیک سگوبو

فهرست مطالب

ریموت کنترل جاروبرقی رباتیک

الگوهای نظافتی جاروبرقی رباتیک سگوبو به صورت مختصر به شرح زیر هستند:

1. الگوی نظافتی رندوم: این الگو به صورت تصادفی محیط را تمیز می‌کند. ربات در این الگو به صورت تصادفی حرکت می‌کند و با استفاده از سنسورهای خود، موانع و موارد نیاز به تمیز کردن را تشخیص می‌دهد. این الگو به محیطات مختلف و ترکیبی از فرش و کف‌پوش مناسب است.

2. الگوی نظافت خطی: این الگو برای تمیز کردن محیط‌های خلوت و بدون فرش مناسب است. ربات در این الگو به صورت خطی حرکت کرده و از دیگر دستورات پذیرفته نمی‌شود. پس از اتمام نظافت، به پایه شارژ باز می‌گردد و شارژ باقی‌مانده باتری را نگه می‌دارد.

3. الگوی نظافت نقطه‌ای یا متمرکز: این الگو برای تمیز کردن نقاط خاص یا آشغال‌های متمرکز در محیط مناسب است. ربات به مکان مورد نظر هدایت می‌شود و نقطه مورد نظر را کاملاً تمیز می‌کند.

4. الگوی نظافت گوشه‌زنی: این الگو به تمیز کردن گوشه‌های محیط می‌پردازد که معمولاً دارای خاک و غبار بیشتری هستند. این الگو می‌تواند در بهبود عملکرد ربات در الگوهای دیگر نیز مفید باشد.

این الگوها به کاربر امکان می‌دهند متناسب با نوع محیط و نیازهای خود الگوی مناسب را انتخاب کرده و نظافت موثرتری را انجام دهند.

جارو کشی خطی جارو رباتیک

الگوی نظافت خطی جاروبرقی رباتیک:

در ربات های سگوبو مدلهای E 450 و E 900 علاوه بر الگوی نظافت رندوم حالت نظافت خطی هم در نظر گرفته شده که برای تی‌کشی بسیار مناسب است و همچنین محیط هایی با چیدمان خلوت و بدون فرش را به راحتی با این الگو میتوان نظافت کرد.
 الگوی خطی که مختص مدلهای E 450 و E 900 میباشد با کلید auto یا play ریموت  و کلید اصلی روی خود ربات فعال میشود و ربات در حین کار به صورت خطی دستور دیگری نمیپذیرد.
و بلا فاصله بعد از اتمام محیطی که به صورت خطی نظافت کرده به پایه شارژ باز میگردد و احتمالا بخشی از شارژ در باتری ربات باقی میماند که بهتر است قبل از شارژ مجدد از شارژ باقیمانده هم استفاده شود.

جارو کشی رندوم

الگوی نظافتی رندوم جاروی رباتیک:

الگوی مشترک بین تمام ربات های سری E سگوبو است .
در مدل سگوبو E300 با کلید د auto در ریموت فعال میشود
و در مدلهای E450و سگوبو E900   با کلید ریموت با عکس خانه و فلش S شکل فعال میشود.
بهترین الگو برای نظافت محیطهای ترکیبی (ترکیب فرش و کف‌پوش‌ها یا محیط های با چیدمان اثاث و لوازم زیاد) میباشد.
در این الگو ربات محیط را شناسایی نموده و با الگوی تصادفی شروع به نظافت محیط میکند و گرچه الگوی رندوم به نظر نظم خاصی ندارد اما تمام محیط را به صورت کامل تمیز و حتی بنا به تشخیص سنسورها در صورت نیاز چند بار نقطه ای خاص نظافت میشود.
یکی دیگر از مزیت های این الگو این است که در هر بار نظافت از تمام شارژ باتری استفاده میکند که این امر جهت نگهداری از باتری بسیار مفید است

الگوی نقطه ای جارو رباتیک

الگوی نظافت نقطه ای یا متمرکز جارو برقی رباتیک:

اگر تمایل دارید به هر دلیلی یک نقطه خاص مثل زیر میز غذاخوری یا جایی که به صورت متمرکز آشغال جمع شده نظافت شود، این امکان را دارید که از الگوی نظافت نقطه ای کمک بگیرید.
کافیه ربات به محل مورد نظر هدایت شود و کلید نظافت نقطه ای یا دستور نظافت متمرکز از اپلیکیشن انتخاب شود تا ربات نقطه مورد نظر شمارو کاملا تمیز کند.

گوشه زنی جارو رباتیک

نظافت گوشه زنی جارو رباتیک:

الگوی مشترک میان تمامی مدل هاست و همانگونه که از نامش پیداست مربوط به نظافت گوشه های محیط میباشد.
گوشه های محیط که معمولا خاک و غبار بیشتری در آنها انباشته میشوند در این الگو مورد هدف قرار میگیرند و تمیز میشوند.
در ضمن الگوی گوشه‌زنی میتواند در بهبود عملکرد ربات در الگوهای دیگر هم مفید باشد، برای همین پیشنهاد میشود بخصوص قبل از الگوی نظافتی رندوم از گوشه زنی استفاده شود تا هم گوشه های محیط بهتر تمیز شود هم ربات فعالیت دقیق‌تری در الگوی رندوم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *