سگوبو
Search

۰۲۱-۷۱۱۹۷

Search
0

5 دلیل برای استفاده از تی کشی جارو رباتیک

جارو رباتیک سگوبو

۳۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

5 دلیل برای استفاده از تی کشی جارو رباتیک

5 دلیل برای استفاده از تی کشی جارو رباتیک

فهرست مطالب

تی کشی جارو رباتیک

تی کشی جاروبرقی رباتیک سگوبو e900

تی کشی در جارو رباتیک به عنوان یکی از نمونه‌های پیشرفته فناوری های خانگی، علاوه بر اینکه به کاربر امکان می‌دهد از زمان و انرژی خود صرفه جویی کند، به لحاظ محیطی نیز مفید است. با اجرای این فرایند، مصرف انرژی و مواد شوینده کاهش می‌یابد و همچنین از تولید زباله‌های غیر قابل تجدید مصرف نیز جلوگیری می‌شود. این ابزارهای هوشمند با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، بهبودی بر تجربه کاربر ارائه می‌دهند و همچنین نشان می‌دهند که چگونه هوش مصنوعی و رباتیک می‌توانند در زندگی روزمره ما تأثیرگذار باشند.

 

طی کشی در جارو رباتیک به طور معمول شامل مراحل زیر است:

  1. تشخیص محیط: روبات با استفاده از سنسورهای مختلف مانند، لیزرها، یا سنسورهای زمینه، محیط اطراف خود را اسکن می‌کند و موانع، دیوارها، و اشیاء را شناسایی می‌کند.
  2. طراحی مسیر: بر اساس اطلاعاتی که از محیط به دست آورده است، روبات یک مسیر مناسب برای تمیزکاری تعیین می‌کند. این مسیر معمولاً به نحوی طراحی می‌شود که کل فضا را به طور متناوب پوشش دهد.
  3. تمیزکاری: روبات شروع به حرکت در طول مسیر تعیین شده می‌کند و با استفاده از واکنش به محیط و اطلاعات دریافتی، زباله‌ها و ذرات را جمع‌آوری می‌کند.
  4. پایان کار و بازگشت به پایگاه: پس از پایان کار یا پر شدن مخزن زباله، روبات به طور خودکار به پایگاه خود باز می‌گردد تا باتری‌های خود را شارژ کند یا مخزن زباله را خالی کند.

۵ دلیل برای استفاده از تی کشی جارو رباتیک

  1. صرفه‌جویی در زمان: با استفاده از تی کشی جارو رباتیک، نیازی به انجام دستی و زمان‌بر کارهای تمیزی نیست. این دستگاه به صورت خودکار در خانه شما را تمیز می‌کند و شما می‌توانید زمان بیشتری برای فعالیت‌های دیگر خود داشته باشید.
  2. تسهیل در زندگی روزمره: تی کشی جارو رباتیک می‌تواند به شما در زندگی روزمره کمک کند، به ویژه اگر شما یک شخص پرکار هستید یا زمان زیادی برای تمیز کردن منزل ندارید. با تنظیم زمان‌بندی مناسب، تی کشی جارو رباتیک به طور خودکار در زمان‌هایی که شما مشغول نیستید، کار خود را انجام می‌دهد.
  3. تمیزی یکنواخت: تی کشی جارو رباتیک به دلیل قابلیت هوشمند و سیستم‌های شناسایی گرد و غبار، می‌تواند تمیزی یکنواختی را در سطوح مختلف فراهم کند. این دستگاه به طور خودکار به نقاط کثیف ترجیح می‌دهد و مطمئن می‌شود که همه نقاط از دستگاه عبور کرده و تمیز شده‌اند.
  4. کاهش حساسیت و حساسیت به گرد و غبار: جارو رباتیک سگوبو دارای فیلترهای قوی هستند که گرد و غبار و ذرات معلق را در هوا کاهش می‌دهند. این ویژگی می‌تواند برای افرادی که حساسیت یا آلرژی به گرد و غبار دارند، بسیار مفید باشد.
  5. کاهش نیاز به تمیزی دستی: با استفاده از تی کشی جارو رباتیک، نیاز به تمیزی دستی و مکرر کف خانه کاهش می‌یابد. این دستگاه می‌تواند به طور منظم کف خانه را تمیز کند و شما را از نیاز به تمیزی دستی آزاد کند.

 

تی کشی جارو رباتیک

آیا میتوان از مایع تمیز کننده در جارو رباتیک استفاده کرد ؟

استفاده از مایعات تمیزکننده در تی کشی جارو رباتیک باید با دقت و با توجه به مشخصات فنی و طراحی خاص هر جارو رباتیک مورد بررسی قرار گیرد. برخی از جاروهای رباتیک طراحی شده‌اند تا از مخزن دستگاه مایعات مخصوص خود استفاده کنند و برخی دیگر از قابلیت اضافه کردن مایعات تمیزکننده به آب موجود در مخزن استفاده می‌کنند.

قبل از استفاده از مایعات تمیزکننده، حتماً دستورالعمل‌های تولید کننده را مطالعه کنید. استفاده از مایعات غیر مناسب ممکن است باعث آسیب به دستگاه شود یا عملکرد آن را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین، ممکن است برخی از مایعات تمیزکننده با برخی از قطعات دستگاه تداخل داشته باشند یا باعث خرابی شوند. بنابراین، بهتر است قبل از استفاده، مواد مورد استفاده را با دقت بررسی کنید و از مایعاتی استفاده کنید که با دستگاه شما سازگاری دارند.

استفاده از مایع تمیز کننده در جارو رباتیک سگوبو

در جارو های رباتیک به هیچ عنوان از تمیز کننده های پودری استفاده نکنید، تنها در صورتی میتوانید از مایع تمیزکننده در تی کشی جارو رباتیک استفاده کنید که این مایع تمیزکننده غلظتی مانند آب داشته باشد، و اگر مایع تمیزکننده شما مقداری غلیظ بود میتوانید به مقدار ۱ به ۵ آن را با آب مخلوط کرده و در مخزن جارو رباتیک اضافه کنید.

قابلیت پمپاژ آب در جارو رباتیک سگوبو مدل L2550

جاروی رباتیک سگوبو L2550

پمپاژ آب در جارو رباتیک سگوبو مدل L2550 یکی از ویژگی‌های مهم است که برخی از مدل‌های جاروهای رباتیک از آن بهره می‌برند. این ویژگی به جارو رباتیک اجازه می‌دهد تا به عنوان یک جاروی تمیزکننده و شوینده عمل کند، به ویژه در مواردی که نیاز به شستشو یا تمیزکاری با آب و مایعات دیگر وجود دارد، مانند شوینده‌کردن سطوح سخت یا پاک کردن لکه‌های مایع.

با استفاده از پمپاژ آب، جارو رباتیک می‌تواند آب را از مخزن خود پمپ کرده و بر روی سطوح یا فضاهایی که نیاز به شستشو دارند، پاشیده یا می‌پاشد. این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد تا بدون نیاز به دخالت دستی، جارو رباتیک را برای شستشو یا تمیزکاری مناطق مختلف بکار ببرد.

با این وجود، پمپاژ آب در جاروهای رباتیک می‌تواند ویژگی مفیدی برای تمیزکاری و شستشوی خودکار و هوشمند فضاها و سطوح باشد، به شرطی که با دقت و مراقبت استفاده شود و از مایع های تمیزکننده غلیظ در دستگاه استفاده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *